Hakkımızda
Next City

2012 yılında Rusya Federasyonu’nda inşaat, mekanik ve elektrik taahhüt alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan şirketimiz, NEXT CITY CONSTRUCTION adını alarak inşaat,mekanik ve elektrik taahhüt alanındaki faaliyetlerine başlamıştır.

Uzun yıllardır inşaat, mekanik, elektrik, harita mühendisliği, yapı denetimi ve teknik müşavirlik alanlarında ayrı ayrı faliyetler gösteren şirketlerimiz Rusya Federasyonu’nda faliyetlerine NEXT CITY CONSTRUCTION adı altında başlamıştır. Rusya dışında, Türkiye, Irak, Libya gibi ülkelerdede çeşitli alanlarda çalışmalarımız devam etmektedir.Şirketimizin kurucularının farklı şirketlerde inşaat, danışmanlık, mekanik ve elektrik, taahhüt işlerine ilaveten elektromekanik işler, doğal gaz ve petrol boru hatları, enerji santralleri, çelik konstrüksiyon işleri, su isale hatları, petro-kimya tesisleri, harita mühendislik işleri, havaalanı gibi alanlarda taahhüt işlerini üstlenerek özellikle yurtdışında önemli projeleri başarı ile bitirmişlerdir. Yurtiçi ve yurdışında proje büyüklüğüne bağlı olarak konsorsiyum oluşturan firmamız, çeşitli büyüklükteki işleri de rahatlıkla üstlenebilme kabiliyetine sahiptir.

2012 yılında kurulan NEXT CITY deneyim, bilgi, çalışma ve üstün nitelikleriyle günden güne büyümeyi, uzman kadro oluşumunu ve kaliteyi sürekli ön planda tutmuştur.

NEXT CITY CONSTRUCTION olarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda büyümeye devam edeceğiz. Amacımız NEXT CITY CONSTRUCTION’ı değerli bir marka haline getirmektir.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılardan cesaret alarak, sağlam altyapımızın, vizyonumuzun ve profesyonel kadromuzun bizi daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz.

Bu çalışmada, NEXT CITY CONSTRUCTION kurucularının, profesyonel olarak yapmış olduğu işler ve iş bitirme belgeleri kataloğa eklenmiştir.

home-img3
Biz Kimiz ?
vision
Vizyonumuz

İnşaat sektörü ve diğer hitap ettiğimiz sektörleri en iyi şekilde desteklemek, mevcut ürünlerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerimize sunarak insan hayatının değerlerini yükselten projeler tasarlamak ve geliştirmek.

mission
Misyonumuz

Kurumsallaşmış yapı, yetişmiş insan gücümüzle çağdaş teknolojiyi yakalamak ve daha uygun hale getirmek için doğru, ekonomik, çevreye duyarlı sistemler ile yüksek kalitede uygulamalar yaparak konfor ve güveni hayata geçirmektir

values
Değerlerimiz

Mühendislik ünvanına uygun yetki ve sorumluğu bilerek, her şart altında insana ve doğaya önem vermektir. Bununla birlikte en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üretip uygulamak önceliğimizdir.

1+
Completed Designs
1+
Projects
1+
Locations
1+
Clients
Kurucularımız

.....

person-icon
Next City Mimar

.....

person-icon
Next City İnşaat Mühendisi

.....

person-icon
Next City Harita Mühendisi